Liliana Steh

Jak se vlastně někdo může stát nájemným vrahem?

Nějak mi to neleze na mozek.. to jako půjde na živnostenský úřad a tam si to zapíše, potom vyvěsí inzeráty a bude čekat až si jich někdo všimne??? To asi ne, takže jak vlastně se o něm někdo kdo by ho „potřeboval“ doví jak vlastně někdo zjistí že někdo jiný je nájemný vrah?Nikde na to asi letáčky viset nebudou „Vražda na objednávku, diskrétnost zaručena“ Asi se ani nikdo nezeptá „Dobrý den, pane, nejste, náhodou nájemný zabiják?“… „NE, nejste, omlouvám se, děkuji“.....

Nejlepší odpověď
Drap

Podsvětí ví všechno a dokáže i najít člověka, který to je ochoten udělat. Pokud se tím chceš živit, zkus raději zvolit něco jiného.

Další odpovědi
www

Díky tomu, že nemá peníze, morálku, ani žádné zábrany.
Důležité: právě z těchto důvodů se pohybuje v kruzích obdobně smýšlejících lidí a tam vznikne první nabídka.. Pak už to jde samo 😉

marci1

Buď je to touha po penězích, nebo dokonce potěšení v zabíjení lidí. Jelikož se nájemní vraždy stávají převážně v rizikových podnikatelských aktivitách, zájemce o provedení vraždy si takového člověka – nájemného vraha najde.

anonym

Jak? – ze zájmu – prostě jej jeho zaměstnání baví…
😉
Jak shání práci? – inzeruje, ale pochopitelně ne v denním tisku…
A jak ho seženeš? – no, budeš-li jej nutně potřebovat, není to zase takový problém – stejně, jako není žádný zvláštní problém koupit drogu nebo zbraň.

led

Pokiaľ nemá zábrany voči zabitiu človeka, nájde si „sprostredkovateľa práce“.
Inzeráty sú aj na internete, prirodzene pod nevinným textom

MK44

Nájemným vrahem se stanete tak, že si necháte osobou A zaplatit za to, že zavraždíte osobu B. Abyste to mohla provést, je nutné, abyste se narodila s rysy psychopatické osobnosti nebo jich nabyla vadnou výchovou. Ti, kdo by měli zájem o Vaše služby – mafie, tajné služby – , si Vás najdou, vytypují sami. Vyvěšovat plakáty netřeba. Má to tu vadu, že když někoho zavraždíte, nejen že po Vás půjde policie, ale i potrefená mafie nebo tajná služba a navíc, protože víte, kdo a proč Vám zaplatil, i tento nájemce, aby Vás odstranil jako případného svědka. Žádná radost! A ani si vraha nenajímejte, protože budete jako spolupachatel souzena stejně jako on. Jinak viz Drap.

maschin

Přes mafii.

T3NY

Může to začít např. tím, že někoho jen zmlátí, pokud bude ten co si ho objednal spokojen, může ho použít i na vraždy apod. Zkrátka podsvětí a mafie.