bolak

Jak se většinou trestá zpronevěra?

Pochopil jsem správně, že trenér Růžička byl odsouzen za zpronevěru 500.000 a jako trest dostal od soudu uloženo zaplatit 400.000 pokutu?

To mi připadá jako když někdo vykrade banku, odnese si 1.000.000 a když ho chytnou, tak u soudu mu řeknou, že když zaplatí 800.000, tak si těch 200.000 může nechat. Nebo co mi uniká? Ono už je u nás polehčující okolnost i Nagano?

Odpovědi
ivzez

Ta pokuta je míněna jako trest, zpronevěřenou částku samozřejmě musí vrátit.