Kepler

Jak se vám líbí uvolnění pravidel o opakujících se otázkách?

Viz NOVINKY vpravo. Já osobně jsem to přivítal, od počátku jsem to pravidlo kritizoval. Bylo mi takto smazáno hodně otázek. Sám jsem je nikdy nenahlašoval, když tak jen upozornil na odkaz. Jenom si nejsem jist, jestli dobře rozumím tomuhle: „Opakující se otázky záměrně vkládané uživatelem za účelem “tapetování” jsou porušením pravidel.“ Jak chápeto to „tapetování“?

Nejlepší odpověď
led

Počasie a ľudské myslenie sú premenlivé.
Ako my staré vedmy vravíme:
„Čo platilo včera, dnes už neplatí
až na oblohu vzíde nový Mesiac
príde nové, abo vráti sa staré…“

skúsme sa zamyslieť nad jednotlivými bodmi:
1 – „Opakující se otázka, která je již v archivu není porušením pravidel.“
ale súčasne nasledujúca ju popiera:
2 – „Opakující se otázky jednoho uživatele jsou porušením pravidel.“
ale čo ak sa náhľad, význam, pravdivosť odpovedí na pôvodnú otázku zmenil? napríklad zmenilo sa znenie konkrétneho paragrafu Zákona a pôvodný užívateľ zopakuje svoju otázku na nové znenie. Porušil tým pravidlá? Podľa vyjadrenia admina podľa bodov „17.10.2018 – Opakující se otázka – uvolnění pravidel“ – Ano, porušil pravidlá.
všimnite si ale sväté slová uživateľky ivzez „Jj, také jsem byla alespoň pro rozlišení, protože některé oblasti se za ty roky změnily, to, co je v archivu, už leckdy neplatí“ hľa, reč ľudu nad chybné znenie zákona… veru nielen človek, ale aj zákonodarca, admin môže byť omylný
3– „Opakující se otázky záměrně vkládané uživatelem za účelem “tapetování” jsou porušením pravidel.“
Doteraz som si myslela, že „každý užívateľ sem vkladá každý svoj príspevok ZÁMERNE s plným vedomím svojho konania“
Tapetovaním by som skôr chápala vloženie, pre mnohých z nás nežiadúcej „otázky za body“ prázdnej duchom, plnej pravopisných a gramatických chýb a skrytých vulgarizmov, príspevkov liečiacich si vlastné Ego.
Joj, už mi sviečka dohára, musím končiť,
zmĺkni Múza, už biely deň prichádza…

Další odpovědi
aliendrone

Líbí mi se to! Jsem tudíž V ŠOKU, protože místo tradičního nadávání na admina, jeho netečnost a neschopnost musím chválit! (a to mi na rozdíl od obvyklého kritckého prskání moc nejde)

Je to logický přístup, uvaž, že na 5 let starou otázku (která byla správně zodpovězena): „Kdo je ministr financí ČR?“ se prostě DNES odpoví JINAK! Navíc víš sám, že ten „našeptávač“ stojí za starou belu, podrobné hledání by zabralo možná i hodinu (s ohledem na na věk webu/množství otázek/jejich alternativních formulací)

Tím tapetováním je asi myšlen Found (předpokládám, jestli ano, pak poněkud nešťastná formulace), ale co už – hlavně že přestanou mizet i po delší úvaze korektní otázky, na které člověk odpovídá třeba 15min a při odeslání odpovědi > „Otázka byla odstraněna!“

Každopádně mě se to s mými 59 otázkami/rok netýká a to je pro mne podstatné. ;) :D :D Takže za mě: vítám toto uvolnění!

ivzez

Jj, také jsem byla alespoň pro rozlišení, protože některé oblasti
se za ty roky změnily, to, co je v archivu, už leckdy neplatí.

Tapetování → Foundovy otázky mi přijdou jako tapetovací,
ale kupodivu se v nich téměř neopakuje.

Michala11

Když víte jakou chcete odpověď, už ve chvíli když pokládáte otázku a ta se nedostaví, tak proč se nezeptat znovu? viz amnestie

terry

Moc to neřeším, ale zajímá mě, jestli quentos opraví …aby jste trávili spousty času 😁

autacek

No, dalo by se to vnímat i tak, že jeden ze základních pilířů, na kterých si tento portál stavěl a odlišoval se od ostatních, šel přímo k zemi.

Kepler

Michalo, nezáleží na tom jakou chci odpověď, ohodnotím každou, i když s ní nesouhlasím. Vyjímečně neohodnotím, pokud je nesmyslná, nebo neodpovídá na otázku. Ve vašem případě jsem protentokrát udělal výjimku. Mně názory jiných účastníků ZAJÍMAJÍ.

Michala11

Věřte že mě také a nemyslela sem tím nic zlého.