Jsemtady

Jak se Vam libi nove mobilni zobrazeni m.odpovedi.cz?

Mne prijde docela funkcni i svizne, ac by slo asi udelat sviznejsi, ale za mne docela ok.
Jedine co snad by mohli zvetsit cudliky „nacist dalsi“ tento by klidne mohl byt pres celou sirku, pak jeste zvetsit „odpovedet“ a urcite zvetsit ikonu „palce“ ta byva obcas nebezpecne blizko „nahlasit“ …
Jinak jsem spokojenej 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Už se tu řešilo před 2 dny, včetně zdůraznění výzvy, aby věcné podněty byly zasílány přímo adminovi. – viz zdroj:
(Uživatelé přece nemají přístupová práva zasahovat do programu.
Namísto zábavných Aktualit bývají podobné dotazy vkládány do rubriky Internet, příp. Mobily).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nove-vylepseni-na-odpovedi-cz-vite-o-tom

Další odpovědi
honza19hk

nijak,nepoužívám to.

anonym

Hnus fialový.

gagaga

:)
to mame asi kazdej jine barvicky ..
:) -iv-