Nové vylepšení na Odpovědi.cz. Víte o tom?

Dnes si brouzdám po internetu, a napadlo mě se juknout na známé Odpovědi.cz. Ale co mě to nemilého překvapilo 🙂 Mobilní verze. Rychlejší načítání, zmenšená verze.

Viz: http://m.odpo­vedi.cz

Vím že zde takové otázky již jsou, ale proběhlo již implementování do systému, tudíž pokud z vašeho mobilu napíšete www.odpovedi.cz tak Vás to samo přesměruje na http://m.odpo­vedi.cz což myslím že je to plus.

Sice to má pár chyb v systému, ale adminovy nemá cenu to psát jelikož zatím na můj jediný email neodepsal.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, víme o tom, vždyť už před tvým avizem se běžně zobrazuje v pravém sloupci hlavní stránky v Novinkách.
Pokud se ti nezobrazuje, nuže zde máš citaci:

Novinky
09.07.2013 – Mobilní Odpovědi.cz
Spustili jsme mobilní verzi pro uživatele serveru Odpovědi.cz na mobilních telefonech. Mobilní verze se automa-ticky zobrazí při otevření stránky na telefonu. Služba je zatím ve zkušebním provozu, pokud najdete nějakou chybu, prosím zašlete nám zprávu Emailem s popisem chyby.

Admin naopak přímo vybízí ke zpětné vazbě s výzvou na popis konkrétních chyb.
Jinak reakce admina na maily sice bývají vlažné, ale na druhé straně se nelze divit při záplavě ukřivděných fňukání na smáznutí závadných příspěvků.
Na faktické a konstruktivní podněty admin reaguje, byť ne vždy na počkání.

Na jiných webech funguje moderování daleko ostřeji a při porušení pravidel se postupuje nekompromisně, aniž by provozovatel připouštěl jakoukoliv diskuzi o svém svrchovaném moderování na privátním portálu. Komu se to nelíbí, obvykle bývá vykázán na jiné servery.
Zde je nebývalá benevolence, což ti neukáznění bohužel v přehnané míře zneužívají.

Další odpovědi
badisko

No asi dobry ..ale prevazne pisu na Pc nebo notebooku takze je mi to vlastne fuk…a kdyz vyuziji mobil tak velice zridka jsou tu ale taci co to oceni porad datluji z mobilu ti to oceni urcite a snaha adminu se taky ceni …
Takze alespon neco pozitivniho v dnesni den …nebot se mi zrovna aktualizoval prohlizec.. Opera a nevim co tim chteli vyvojari rict chjo vypada to jak google chrome ..je to pekne hnusny :D jeste ze byla na flesce starsi verze a tak jsem to vratil ..takze radim vsem kdo maji radi operu NEAKUALIZUJTE !!! je to hruza a des ..
ladic kdyby jsi furt nekafral kdyz se ti to tady nelibi tak sem nechod ne ?…tak namatkou jsou i jine stranky …kde muzes verejne kritizovat praci adminu a uzivatelu ..Otazka je jak dlouho tam vydrzis ..:))
Doplňuji:
http://www.po­radte.cz/ a dasi

Damiana

Mně se mobilní verze líbí, protože pro iPad mi vyhovuje dokonce víc, než ta původní. Jen se v ní nedá jít do diskuze, ta tam prostě chybí. Ale to bývá u mobilních aplikací obvyklé.

anonym

Kdyby se raději autor "odpovedi.cz " věnoval více problémům, které se zde vyskytují. On je hotový raz dva. Na něčí popud čeká na nevhodnou otázku nebo odpověď a bum bác a BAN. Vidím, že mnozí z Vás tuto zkratku rádi vyslovují a vůbec se nedivím, že je odstraněn uživatel.

Medulienka

Sice používám k připojení se k internetu pouze mobilní telefon (a nejde o žádného nějak chytrého), ale Odpovědi mám jako počítačovou verzi, protože mi ta mobilní nevyhovuje.
Doplňuji:
Mám Odpovědi v mobilním zobrazení, ale když se potřebuji dostat na místní vyhledávač, tak je potřeba, abych přepnula na počítačové zobrazení, jinak ho tam nemám.

bolak

Ano vím o tom, poradna má už delší dobu mrtvici a záchranná služba dělá pacientovi manikůru…

quentos

ladič: jakou zkratku? „ban“ není žádná zkratka.