paul1

Jak se Vám líbí herečka Zuzana Zlatohlávková?

Rozhovor v pořadu 7 pádů Honzy Dědka:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_Bk6hCSO2-4&t=85s

Scéna s autem je na 6,15 minutě:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=4elUe1s35tM

Odpovědi
Pepa25

Hodně. A seriál Dobré ráno, Brno miluju!

elkon

Normální ženská, nejsem z ní „odvařenej“. Jsou i hezčí a zajímavější. Když se ti líbí, je to tvoje volba.

Ametyst

Vidím ji poprvé, Slověny jsou drsné, ukecané, prosazují se. Nejspíš je dobrá, schopná, aspoň mluví česky, a snaží se. Jo, i vtipná je.

aliendrone

Neznám, ale je doslova archetypem většiny mých prdlých kamarádek. 🙂

Kelt

Je rozdíl, zda jen kecá a sedí nebo hraje ve filmu. Dokud jsem si nepřečetl otázku a nekliknul, tak jsem nevěděl, že existuje. A za pár minut na to zapomenu.

cochee

Civilně ji samozřejmě neznám. V DRB hraje žůžo, znám ji i ze staršího seroše Redakce, ještě pod svobodným (?) příjmením Onufráková, tam byla taky moc fajn. Slovenský přízvuk malinko zůstává, ale (co se mě týká) neuráží.

paul1

elkon
Nepsal jsem, že se mi líbí, ale trefil jsi se i tak. Celkové seriál „Dobré ráno Brno“ hodnotím jako výbornou komedii. Některé díly jsou méně humorné, jiné víc, ale tak je to u všech seriálů. Paní Zuzana je živel, líbí se mi její dobrosrdečnost a smysl pro humor, co u žen bývá vzácnější jako u mužů. Jinak je mi seriál a vše, co pojednává o Moravě blízký, tím, že jsem Moravan a mám na Moravu výborné vzpomínky jako rodák, i jako rekreant.