autacek

Jak se v roušce na veřejnosti bezpečně vysmrkat?

Původní otázka „Jak se v roušce bezpečně vysmrkat?“

Tazatel ji upravil a změnil význam.

Nejlepší odpověď
hapiky

V roušce se nevysmrkáš a už vůbec ne bezpečně.
Když si chceš utřít zadek, tak si musíš také nejprve sundat kalhoty (pemprsky).

Další odpovědi
led

Kedže otázka je v technických vedách…
1 – nájdite si uzavretý priestor a vykonajte dezinfekciu rúšky pri dodržaní predpísaného postupu ako zdatný určite si na internete nájdete príručku príslušníka chemického vojska.
2 – po dezinfekcii opäť si nasaďte rúšku a kľudne sa v rúške vysmrkajte
3 – použitú rúšku odhoďte do vyhradeného kontajneru pre toxický odpad
4 – nasaďte si čistú rúšku
5. môžte opustiť bezpečný priestor a opäť ísť na https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-v-rousce-bezpecne-vysmrkat

agentpv

Naše 5 letá dcera smrká rovnou do roušky. Nosíme víc roušek, a s dcerou chodíme jen do přírody – kde nikoho nepotkáváme.

Nandi

Radši se vysmrkat předem doma nebo maximálně přiložit kapesník na roušku,stáhnout si roušku,vysmrkat se a rychle nandat roušku zpět na nos.

Dochy

Tazatel upřesnil podmínky aby bylo zřejmé že mu opravdu jde o řešení problému v současné situaci. Možná by bylo lepší to dopsat formou doplnění, ale to je vcelku maličkost.

Opravdu v tomto případě nechápu proč prznit otázku nějakýma poznámkama, které, pokud už by tedy byli třeba, klidně mohli být v diskusi ☹

Tohle už není jazyková ani věcná korekce otázky.

led

Opäť obľubená zmena otázky, na ktorú sa už odpovedalo, čim sa z odpovedajúcich vytvorili ľudia neschopní porozumieť zrozumiteľnému tex­tu.

autacek

drahá led, rouška se nosí na veřejnosti, tedy vaše jízlivá poznámka, ostatně stejně jako odpověď, je naprpsto k ničemu

autacek

A anča opět neváhá něco si připsat. Historii otázky snad všichni vidí, jelikož ji ale někdo očividně nepochopil a nosí roušku nesmyslně i po doma (leda že by byl nakažen?), doplnil jsem, aby bylo jasno.

led

vaša odpoveď?
Příspěvek: Kedže otázka je v technických vedách…
1 – nájdite si uzavretý priestor a vykonajte dezinfekciu rúšky pri dodržaní predpísaného postupu ako zdatný určite si na internete nájdete príručku príslušníka chemického vojska.
2 – po dezinfekcii opäť si nasaďte rúšku a kľudne sa v rúške vysmrkajte
3 – použitú rúšku odhoďte do vyhradeného kontajneru pre toxický odpad
4 – nasaďte si čistú rúšku
5. môžte opustiť bezpečný priestor a opäť ísť na https://www.od­povedi.cz/

Z důvodu: Chybně formulovaný nebo nesrozumitelný příspěvek.