FikeCZ

Jak se ten film jmenoval?

Teda konkretne 2 Filmy

To prvni je že je chlap poštak a jeden den se mu furt bude opakovat do kola probudí se oni mu opravuji panelak pote jde do banky kterou vykradou a pak nabere baliček a vezeho jake si stare pani…Ta ho vezme ale než dojde do auta tak ona skočí z okna..Nakonec ho otevře ( ten chlap) a tam žadaji po te pani aby se vratila do divadla.On ji to řekne a pak se mu ten den přestane opakovat

2.Stražník chytl chlapa že jel moc rychle.Přiletí k ním vosa a on řekne že je na ně alergicky a ten stražník ji začne mlatit..Nějakej turista to natočí a vypada to jako by ten stražník mlatil toho chlapa.No on nakonec pujde do vezeni a ten zmlaceny se stane policajtem nebo tak nějak..Nevíte prosim?

Nejlepší odpověď
slad08

Ten 2. film se jmenuje Policajti na baterky.
U toho 1. filmu bohužel nevím.