zjentek

jak se stát pružným na stará kolena?

Například když většinu života člověk nejeví zájem o tělocvik a vzpomene si na něj (a začne ho i bavit) až třeba v 80'.

Nejlepší odpověď
marci1

Citát Eugena Sandowa: „Život je pohyb. Kdo se přestane hýbat, je mrtvý. Vyber si život.“
Sandow byl legenda, byl silný jak býk, pružný jak leopard. 🙂
Takže: Chodit, třeba i s trekovými holemi, plavat, cvičit dle svých možností.

Další odpovědi
Lotr2008

No mě nikdy tělocvik nebavil a je to na mně i vidět. Já bych nicméně být tebou chodil na nějaké stařecké cvičení.

Drap

Může začít cvičit, co ještě zvládne. Ovšem artistauž z něho zřejmě nebude.

VaclavZeman

Ja byl vzdy v telocviku nejhorsi. Skoro porad jsme hravali fotbal, ktery tak umim jen sledovat u TV. Ale ja nebyl moc pohyblivy a prostorove jsem zaobiral mnoho prostoru, tak me vzdy dali do branky. To ale jeste slo, horsi byla obranna vychova. Na muj germansky oblicej nebyla zadna maska a moji spoluzaci, kteri meli slovanske obliceje, svou masku nasli. Takze jsem zustal jen ja a ucitel mi dal jasne najevo, ze az zautoci nepritel ze zapadu, tak pujdu jako prvni. Takze na konci skolniho roku jsem uciteli telesne vychovy vzdy prinasel domaci klobasky. Kdo by neodolal? Ale stejne jsem byl za dvojku z telocviku rad. Pamatuji si napriklad na prvni rocnik stredni skoly, kdy jsem mel same jednotky, ale jeden predmet mi to zkazil. Muzete hadat, z ceho jsem mel za tri. Dekuju.

Viktorie II.

Nemyslel jsi jak se stát tuhým?😂

Jiří Bohumil

Většinou těžko. On i člověk, který byl v životě pohybově aktivní, s přibývajícím věkem „tuhne“ a hlavně pak mnoho pohybů bolí, takže se nějakému velkému cvičení už spíše vyhýbá. ☹

aliendrone

Bože, už vidím ty titule v Blesku!

LEGENDA PRAŽSKÉHO PODSVĚTÍ, VELEZNÁMÝ PÉRÁK OPĚT ŘÁDÍ MEZI NÁMI!!!
V knajpách pod Viktorkou drží smutek neboť již nemluví žižkovským argotem, nýbrž zní jako Vasrpolák! Pražáci zavírají okna i v nejparnějších vedrech, aby uchránili své klenoty!

TWL zjentek! Esli si teda ňák sumíruješ, že v Práglu nandeš klenoty dívčí (známé jakožto „panenská jablíčka“), tak jedině pokud jsi PEDOFIL! ;) :D :D

aliendrone

Viktorie II.>>> Také mi to vrtá hlavou, muehehehe! ;) :D :D