Myslím že „&“ je snad zkráceně „and“, nebo ne?
Já si to vždycky myslel, takže bych to vyslovoval jako „and“.
| 0 Nominace Nahlásit |
Souhlasím s PostaApManem.
Také jsem to vždy četla jako „and“. „and“ je anglicky a čete se to „end“ a v překladu do češtiny je to „a“.
Jinak ale musím říci, že já to občas čtu jako to normální
„a“.
Doplňuji:
Jen by mne velmi zajímalo, co má znamenat odpověď uživatelky 3jiki. Jaké
„ý“? Neraďtě Džaničce, co není pravda a zbytečně ji neplteťe.
Díky
Upravil/a: Jahoda
| 0 Nominace Nahlásit |
Pri cteni to klidne ctete jako and, ale samotnemu znaku & se rika ampersand (cteno ámprsant).
| 0 Nominace Nahlásit |
Já si vžycky myslela, že to znamená a (+)( tedy vyslovuji end) společník. Např ve firmě.
| 0 Nominace Nahlásit |
Pokud si nevíš s něčím rady, zkus pomůcku. Najdi si-vzpomeň si na
něco co znáš nebo jsi viděla.
Já viděl Black & white Black je černý, jako ten blekota, white je bílý
jako white house-bílý dům a společně je to černý A bílý nebo jak to
říkáš u té whisky blekendwait. Black end white.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5806 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
hned první slovo na příslušné stránce wikiny
http://cs.wikipedia.org/wiki/Ampersand
|
0
před 5806 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1506 | |
| annas | 1221 | |
| quentos | 987 | |
| led | 680 | |
| marci1 | 649 | |
| Kepler | 614 | |
| mosoj | 607 | |
| hanulka11 | 556 | |
| gecco | 433 | |
| iceT | 431 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Ostatní volný čas a hobby |