Avatar uživatele
Barbuucha447

Jak se rychle zbavit průjmu?

Doplňuji, už přes hodinu sedím na záchodě a mám průjem. Mám strach jen vyjít z této místnosti. Navíc mám zítra hned na začátku pracovní doby sezení s velmi důležitými klienty a potřebuju být v pořádku, protože teď si už nestihnu s někým prohodit směnu. Jak to rychle zastavit? Zkusila jsem vypít hodně vody a sníst suchý rohlík, ale nepomáhá to.

Zajímavá 0 před 1012 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
orwell

Zásadní chyba! To chce vůbec nic nejíst, prostě nasadit absolutní hladovku! A s tím pitím bych to taky moc nepřeháněl, i když se to doporučuje. Pokud máš po ruce Endiaron, tak šup ho tam. Pak už jenom motlitba.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Disraeli

Tipuji, že živočišné uhlí asi nemáš…
Takže pokud nemáš střevní chřipku (která trvá asi den a nezbývá než to přetrpět), tak jsou asi jen dvě příčiny: Buď nějaké takové nevhodné jídlo, které to způsobilo nebo stres (nebo obojí, jídlo i třeba menší stres). Pokud jde o obavy, tak je na místě se jich zbavit, jinak se to zhorší. Žaludek jako na vodě, pořádně to tam vře, celý trávicí trakt funguje špatně, překyselení, atd. A to se spíš jen zhorší. Proto není překvapivé že zažívací/trávicí potíže mívají často mocní lidé na vysokých pozicích… přemíra obav a stresu.
Nějaké rady jsou k vyhledání na netu, ty poslouží lépe, než já: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=jak+se+zba­vit+pr%C5%AFjmu&oq=jak+s­e+zbavit+pr%C5%AF­jmu+&aqs=chro­me..69i57j0i512­l3j69i60.4636j0j9&cl­ient=ms-android-huawei-rev1&sourceid=chro­me-mobile&ie=UTF-8

ÚDAJNĚ pomáhá trocha čokolády, nejspíš hořké, vysokoprocentní. Hlavní je klid a určitá dieta. Nemusí to být hned… jak už je ta potrava zpracována…
Někoho třeba vyvádí z míry třeba i jak mu kručí v břiše, je pak naštvanější a víc ve stresu. To není dobrý postup. Je dobré si toho nevšímát, přijmout to a nechat, ať si to dělá „svoje“, ono se to uklidní, když se uklidní i ten člověk.
Voda ani rohlík nepomůže. Stačí pár hodin klidu. Dej si meditaci. Může fungovat antiprůjmově. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Sníst hořkou čokoládu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Kromě Endiaronu a živočišného uhlí, případně Imodia (tyto léky by měl mít doma v šuplíku každý), má pomáhat na pití cukrem slazená Coca Cola – ale ta se u nás neprodává. Je to rada z jižních krajin, kde řádí faraon a podobné hnusárny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Suchý rohlík přece nemůže ponoct. Ten se jí, když jehlad aby se problém nezhoršoval.
Voda se pije kvůli tomu, abys nebyla dehydratovaná, ne aby ti zastavila průjem.
Měla by pomoci Smecta.

https://www.pruj­my.cz/

Upravil/a: nyjono

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Postmaster

jenom pohyb venku dokáže zastavit průjem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Imodium Rapid zastaví průjem okamžitě. Existuje taky Imodium obyčejné. Zastaví střevo, ale nezpůsobí zácpu. Beru při cestování, když je nebezpečí uvíznutí např. v koloně. Ovšem neléčí infekční průjem.

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Nolpaza. Vezmi jen dvě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
GM

Postmaster – pohyb venku ti naopak rozhýbe střeva!

před 1011 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Arne1

elkon: Jsou lidé, kteří mají na hořkou čokolánu jakousi alergii – přítelkyně sní čtvereček a za 10 minut hledá záchod.

před 1012 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek