Teodorekk

Jak se rozhodnout?

Ahoj, mám hrozné dylema a jsem tak trochu ztracen.. Chodím do čtvrťáku což znamená že za chvíli mám maturovat. Ono jsme dělali ve třeťáku výuční list a ten mám. A tento čtvrtý ročník už nezvládám, vůbec se nechcu učit, jsem znechucený, praxe mě nebaví a nejdou mi,nesnáším je a jsem z toho nešťastný a vůbec nevím co s tím mám dělat. Stejně chcu jít příští rok (1.9.2020) na novou sš s jiným oborem co mě bavit bude, toto byl velký omyl proto chci jít studovat to co mě baví, ale vůbec nevím co s tímto čtvrtým ročníkem který nedávám. Nějaké rady nebo názory? ☺️

Nejlepší odpověď
Kepler

Zkus se s tím nějak poprat a zkousnout to, vyučení s maturitou je víc než jen pouhý výuční list. Ten půlrok už snad vydržíš, ne? V budoucnu se ti to může hodit, nikdy nevíš. K přechodu na jiný obor ti to bránit nebude, spíš naopak.

Další odpovědi
nyjono

Ten půlrok už vydržíš.
Až budeš hledat nějaké zaměstnání, uvádí se dosažené vzdělání. Neuvádí se, jaké známky jsi měl, ale jestli jsi školu dokončil a složil maturitu.
Takže to stojí za to.
Na novou školu stejnbě jít dřív nemůžeš a taky by bylo znát, kdybys půl roku mozek nezaměstnával. Až půjdeš na tu novou školu, mozek bude zvyklý pracovat a vše ti půjde líp.

Edison

Především se rozhoduj sám!! Nebo chceš být celý život nástrojem cizích rozhodnutí? Tím budeš tak jako tak, tak aspoň v něčem se rozhoduj sám a buď za svá rozhodnutí zodpovědný.

elkon

Nebuď ubrekánek a mákni. Nechovej se jako „baba“. Chlap něco vydrží, pokud jsi chlap.