Bodačka

Jak se rozbrečet? Důvody se najdou…

Jak se mám rozbrečet? Důvody kvůli čemu brečet, těch se pár najde. Zkouším brečet, ale vždy mi ukápne slza a tím to končí. Chtěla bych se vyřvat, je mi pak líp…

Nejlepší odpověď
briketka10

Máš důvody, tak se vyřvi na pavlači :)

Další odpovědi
tforro

Kromě fyzického ubližování si, doporučuji zakousnout nějakou chilli papričku.
To si pobrečíš…

VeRe1983

Cibule ti těžko pomůže. Zkus prostě intenzivně myslet na něco hodně špatného, co tě kdy v životě potkalo, vcítit se do psychického rozpoložení v daném momentě.

Shef

chcete si pobrečet? Tak si zkuste pomlít čestvě vykopaný křen,to je panečku síla :D Cibule je oproti tomu hadra :)

Livka

Pusť si nějakej ubulenej film. Nevím, co funguje na tebe, ale já řvala u: Životy těch druhých, Nebe nad Berlínem, V hlavě. Všechno to asi ocení spíš romantická duše (ve smyslu romantizmus).

Šidlo

v siedmom nebi.....je to celé tragické, čo sa deje na slovensku a k tomu ten Rozboril…

inak, dobre že ste našli normálny spôsob ventilácie

zjentek

Tak zkus někomu blízkýmu říct ty důvody, třeba ti dá pár po papuli a krásně se pak vyřveš.