Bodačka

Co by dělal psycholog, kdybych se u něj rozbrečela?

Co by dělal psycholog, kdybych se u něj rozbrečela a nemohla se utišit? Prostě by jen tak seděl a čekal, až mě to přejde? Nebo co by dělal?

Nejlepší odpověď
chachar1922

A možná ti k tomu podá kapesník.

Další odpovědi
led

Podal by vám kapesník, urobil si poznámku, čakal a po očku sledoval minutovú ručičku, ako ten čas pekne letí… pripravený vyskočiť, keby ste náhodou „sekli“ o zem, psychológ (niekdy) nevie dopredu, aký umelecký repertoár naňho pacient vytiahne.

terry

Jo, přesně tak. Čekal by, až to přejde.
Slušně vydělaný peníze, že?

lexx

nic…ten je zvyklej na různé pošuky, pravé i předstírané

Lamalam

Nebude dělat nic, on už viděl horší případy, než jsi ty.

Livka

Mám pocit, že se mi to už stalo. Nic extra se nedělo. Je to jako když se rozbrečíš před jakýmkoli jiným člověkem.
Co máte proti psychologům? Nevěděla jsem, že jsou tak nenávidění.

zjentek

Bejt psychologem, určitě bych se snažil tě utěšit, ukonejšit ..možná bychom v následujících dnech mohli i někam na kafe ;)

pizlicka

právě včera jsem měla sezeni s psychologem.celou hodinu jsem mu tam probrečela.byla jsem jak pytlíček neštěstí.neumim sebe totiž litovat a včera se mi to poprvé dařilo.koukal na me,mlčel a naslouchal.poc­kal,az se uklidnim,a pak zacal něco laskave obrazne vysvětlovat k tématu,o kterem jsem ja mluvila,a rozbrecelmě znovu,parchant 😁
Na konec se me zeptal,jak se citim.rekla jsem PRAZDNĚ.on na to-no vidíte,aspon něco 🙂 chodim k nemu dva roky,a zistuju,ze jak jsem si myslela,ze všechno vim,tak ted vim,ze nevim vůbec,ale vůbec nic.pripadam si jak miminko,co se uci zit.