Ganymede

Jak se říká člověku, který nevyznává žádné náboženství, ale má vlastní víru podle sebe?

Odpovědi
Cenobita

Jediný člen církve, jíž je i představený.

Palpatine

Prostě věřící. Nebo tak, jak si chce sám říkat.

Edison

Možností je, jak se zdá, více. K víře v Boha není třeba církve. Ale taky k víře jako takové v něco jiného než Boha netřeba samotného Boha. De-facto není bezvěrců, jsou jen „věřící v něco jiného“. Čili je důležité rozlišit, jestli víru v něco jiného, než Boha a víru v Bohla, leč bez církevní příslušnosti. Něco asi v linku.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Ateismus

Rokio

teista

dr.luha

Agnostik.

zjentek

Také Bůh! ;)