Avatar uživatele
vítek

Jak se, prosím, jmenoval pořad v TV z rok 1990–1996 (?) o počítačových hrách (C64, Atari a tak)?

Děkuji…
…ano, byl to"špatný vliv- Bad Influence" a určitě se to na nás podepsalo :)

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? jáára, Roman71, aliendrone, Edison, Complex před 1943 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Mám to!!!!

Pořad se jmenoval Počítačová dilemata.

Na konci je začátek toho přenosu.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=-AivaG8gtB8

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jáára

Vím, na co se ptáš. Na konci byl program k záznamu ( nahrát na kazetu ).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

No, protože paměť dronů je lepší a vyspělejší (pochopitelně! ;) :D), než ubohých obyčejných lidiček, tak si vzpomínám na pořad „Bad Influence“! ;) :D :D Tenkrát toho (v první polovině devadesátek) moc nebylo – je to on? ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

No, taky si ten pořad pamatuji. V té době jsme měli v učilišti kroužek výpočetní techniky a na osmibitech jsme se něco nahráli. Programy k záznamu na kazetu byly určeny primárně pro Sinclair ZX Spectrum.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Jsem to chtěl vylepšit, přitom jsem to podělal… Takže tady: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=47IK4GAm­beg

před 1943 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

A bylo to v r. 88. 😁

před 1943 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

A jen tak pro doplnění… podobnou „distribuci“ provozoval už Československý rozhlas v r. 86. V nočních hodinách pořad „výhradně pro počítače“. 😁

před 1943 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Aliendrone, určitě ne… Ani tehdy ještě nebylo zvykem dávat českým populárním pořadům české televize anglické názvy.

před 1944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Myslíš? ;) :D :D
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=mjkHuy7QWJ0

před 1944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vítek

Ano to je ono ,tisíckrát děkuji. Máš pamatováka.

před 1943 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Rádo se stalo! :)

Venkoncem normálka, jsem totiž Aliendrone překrásný, úžasný a skvělý, kdepak na mě nějaký Edizón, kterému nepomůže ani jeho vlastní žárovka, aby se mu rozsvítilo! ;) :D :D

Ale… MOŽNÁ v tom má prsty Kepler, potažmo jeho Megacloumák! Hmmm, činí se nám ten ctižádostivý chlapec, je jasné, že s takovou pouhým kandidátem na zločince dlouho nezůstane!!! ;) :D :D

před 1943 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

A to je jako český pořad? A kde je to „posílání programu“ při titulcích? My se tu bavíme o pořadu české televize, ne o nějakém převzatém. Probíralo se tam programování, diskutovalo nad úsekama kódu v basicu a podobně.

před 1943 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

No, je to „trochu jinak“! To TY se tu bavíš o „českém pořadu z ČT z 2. poloviny osmdesátek“, nicméně otázka byla na TV pořad o hrách z první poloviny devadesátek, což NENÍ to samé. ;)

To se mi snad jenom zdá – že Kepler poslal vzorek svého Megacloumáku nejen led, ale i tobě? ;) :D :D

BTW – v tom videu z tvého odkazu v odpovědi v čase cca 1:50 – to je BOULDER DASH!!! Proboha, co jen jsem zničil joysticků při téhle bejkárně! Normálně mi skoro ukápla nostalgická slzička!! :)

před 1943 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Tak nejřív jsem taky nebyl schopen to správně časově zařadit. Ale download byl právě v tomhle pořadu a ne v tom „hernim“. Ale to tam doplnil až Jáára… Takže asi tak…

před 1943 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

;) :) https://www.y­outube.com/wat­ch?v=y-EM-Dg6QMA&feature=y­outu.be&t=109

před 1943 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Ještě, že to mělo ty vobrázky dole.. Výslovnost příšerná… 😁

před 1943 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Nebylo to součástí Magionu, nebo Vegy?

před 1944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

Si nejsem jistý, ale spíš ne.

před 1944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vítek

Myslím že ne,ale jistotu nemám. Pamatuji si , že odpoledka nám končila v 16 hodin a ze školy jsem musel dost běžet ,abych to stihl :) ,bylo to tedy v úterý nebo čtvrtek.

před 1944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

To by tak odpovídalo tý Veze. Magion byl, myslím, ve středu.

před 1944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

Byl nejdřív Magion s Rosákem a pak ho zrušili a byla Vega se Slávkem Hrzalem. Tenhle pořad, který hledáme, byl něco mimo. Něco jako „dnešní“ „Gamepage“. Ale tenkrát to bylo o těch kazetách a ti bohatší už měli 286ky a 5/4" diskety

před 1944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Jj… Vegu uváděl i Standa Hložků. Magion i Jančařík. Vega nebyla následníkem, ale spíše sestrou. V určitém období se vysílání překrývalo: Magion ve čtvrtek, Vega ve středu.

před 1944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

asi jo, ale to je tak dávno…

před 1943 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Complex

? :D

před 1944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Complex

? :D

před 1944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Perfektní otázka… Taky si ho pamatuju…

před 1944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Complex

No jasně. Už vím. :)

před 1944 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek