Anetttka

Jak se připravit na přijímačky na VŠ (SCIO testy – OSP, popř. TSP na Muni)?

Nejlepší odpověď
Herjulfson

Anetttko – učit se, učit se, učit se.
V každém případě si nejsem jist jestli jsou testy tím jidiným správným řešením jak nabýt znalosti. Pamatuji autoškolu, bylo tam dvacetčtyři otázek a dokázal jsem to vyplnit za tři minuty a dvanác vteřin. Z toho jasně plyne, že jsem to nemohl stihnout ani přečítst. Otázkou je jak moc jsem znal správné odpovědi nebo jen graficky poznal otázku, či si pamatoval které písmeno je správná odpověď…

Další odpovědi
ell.malina

Já jsem se učila podle této učebnice: https://oscio­.cz/osp-ucebnice/, je k ní i online kurz zadarmo a není tak příšerně předražená jako ty oficiální od SCIO. Myslím, že mají i nějakou speciální na TSP. Doporučuju koupit buď přímo u nich stránkách a nebo třeba na megaknihách, určitě nechoď třeba do Oxford Bookshop, tam to mají děsně předražený. Přeji hodně štěstí!