anti-talent

Jak se připojit k XBOX live?

Kámoš si pořídil nový XBOX a k tomu FIFU 14, přitáhl to ke mě a tak, že si zahrajeme. Ani jeden jsme ještě nikdy žádnou konzoli neměli, jen PC. Nicméně plno mödů ( sezony, turnaje, atd. ) jsou pro hraní podmíněny přihlášením k XBOX Live a komunitě EA, ale vůbec netušíme jak to máme udělat. Na internet konzole připojená je, návod k tomu není. Co se týče XBOX Live je tam vše anglicky, kterou bohužel neovládáme zcela dostatečně. Když mě to vyzvalo k zadání mailu, zadal jsem mail, heslo, jméno, ale nakonec vyskočí zase že je něco špatně a vrátí mě to na mail. Jaký tam mám teda zadat? Nebo prostě a jednoduše, co udělat pro to, aby jsme si mohli zahrát nejen přáteláky, ale i třeba celou sezonu. Díky

Odpovědi
LuK4S3k CZ

Jedinou konzoly co jsem měl byl Playstation 2 takže s tímto ti bohužel neporadím. Ale slyšel jsem že se Xbox Live platí myslím nějak kolem 1000 kč za rok nebo měsíc ale nevím jestly je to přesná částka a jestly se to platí za měsíc nebo za rok a nevím navíc jistě že se to platí jen jsem to slyšel. Slyšel jsem to od FlyGuna je to někde v tomto videu http://www.you­tube.com/watch?v=STf4oG­qPchY&list=PLA88137FB­0B8C56D1