Fazzz

Jak se pozná stáří andulky?

Nejlepší odpověď
beer

Osobně se v tom nevyznám ale našel jsem toto:
http://www.ifau­na.cz/okrasne-ptactvo/nemod­forum/r/detail/124508/jak-poznat-vek-andulky

Další odpovědi
anonym

K příbuzným přiletěla andulka neznámého stáří ke slepičímu krmení,tak jí odchytli a dali do klece. Dnes je tomu více jak 15 let a stále se těší výborné kondici.Má otevřenou klec,létá si-kromě jiných činností volně po pokoji a sama si zaleze do klece když chce spát.Několik odborníků se pokoušelo určit její věk,ale došli pouze k závěru,že se jedná o samce…:D

vera12

jestli myslíte papouška vlnkovaného lidově andulka ,tak podle vlnkování na hlavě mládě
má vlnky od zobáčku a čím je andulka starší tím vlnkování ustupuje směrem k hlavičce

Fazzz

Děkuju moc.

Fazzz

děkuju.

beer

Přece není zač.. )))