kuba123

Andulka a pes – zvyknou si na sebe?

Dobrý den, mám v plánu si pořídit Andulku ale nevím jak to bude snášet náš pes (ptáky nenávidí) nebude na ní štěkat? Nebude Andulka potom bojácná na ruku…? Zvykne si pes na Andulku a přestane na ní štěkat? Mám si v těchto podmínkách Andulku kupovat? (mám Bígla) Předem děkuji za každou odpověď!

Odpovědi
dnb

Máti si pořídila andulku asi před půl rokem a taktéž má psa. Chvíli sice štěkal, ale po 3 dnech už si té klece přestal všímat. Dejte ji trošku výš, ať se andulka neleká, ze začátku jsou velmi plaché.