macik0102

Jak se pouziva Skype na Samsung Galaxy Mini???

Konecne se mi povedlo nainstalovat Skype, ale nevim jak s nim pracovat. Jde mi si jen dopisovat, ale mevim jak volat a posilat soubory (obrazky). Jde to vibec pres Samsung Galaxy Mini? A celkove jak se se Skypem pracuje? Poradi mi nekdo se Samsungem???

Odpovědi
xko

Ahoj mám samsung galaxy Y a tam mi to jde všechno v poho ale soubory jsem nezkoušel mám tuto verzi https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.skype.raider&fe­ature=search_re­sult#?t=W251bGw­sMSwxLDEsImNvbS5za3lwZS­5yYWlkZXIiXQ..

anonym

především se odnaučte říkat tomu samsung, ale ANDROID telefon protože pak budete mít ve věcech jasno … není totiž důležité kdo jej vyrobil ale jaký je v něm operační systém. Pro Android telefony skype existuje, najdete ho přímo ve svém telefonu v katalogu GOOGLE PLAY