dust8

Jak se postupuje u pokuty z Německa zaslané do schránky občanovi ČR, když v ní není uvedená pokutová částka?

Prý jsme v Německu překročili rychlost o nějakých 32 km/h. Na jednou s papírů je formulář k vyplnění s adresou kam do Německa zpět zaslat. Nikde však není uvedena částka k úhradě? Ta se bude teprve vyhodnocovat a pošlou další dopis s detaily ohledně platby?

Doplňuji: Nebylo to doporučeně. Prostě přišel dopis do schránky.

Odpovědi
elkon

Doporučený dopis nechodí do schránky, ale do vlastních rukou.

dust8

Kolik trestných bodů by mohlo za toto v Německu být?

Awe

V zahraničí nedostaneš žádné body, pouze jsou vysoké pokuty