Jak se postupuje u osob, pokud má virtuální kancelář – sídlo firmy, z hlediska insolvence, exekuce, kontroly daní apod?

Odpovědi
Hamon

Uplne stejne jako u vsech jinych: pisemnost se posle datovou schrankou. Spis napis, co te zajima konkretne.

Michálek1245

Digitální komunikace, takže datovka nebo tak něco. Je to vlastně úplně stejný případ jako u fyzického sídla. Píšou o tom třeba na https://kupsi­dlo.cz/virtual­ni-sidlo což je firma, přes kterou lidi zakládají virtuální sídlo Praha. Případně pokud datovku nemáme, tak většinou firmy s virtuálním sídlem to mají založené tak, že jim to přeposílají na uvedenou adresu. Ale vyplatí se mít datovku, tam vzniká povinnost komunikace skrze ni.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.