Kovin

Jak se počítá známka Uvolněn do průměru?

Chci se zeptat, jak se do celkového průměru za vysvědčení například kvůli odeslání průměru na vysokou školu k prominutí přijímacích zkoušek počítá známka Uvolněn z tělesné výchovy.

Nejlepší odpověď
annas

Uvolnění přece není známka. Do průměru se počítají známky z předmětů, z nichž jste klasifikovaný.

Netuším, na kterou školu se hlásíte, takže uvedete průměr tak, jak požaduje vysoká škola. Nevím, zda je nutné, abyste doplnil, že není započítaná známka z TV, protože jste z TV uvolněn. Ale nic se nestane, když tuto poznámku doplníte.

Další odpovědi
dubraro

To není známka a do průměru se nepočítá.

Klaproth

Nechceš si tu VŠ raději rozmyslet?