kyselina 5

Jak se obléct do divadla na představení PARTIČKY?

Na jednu stranu – jdeme do divala, takže by to něco kulturního chtělo. Ale na druhou stanu – samotní herci hrají v riflích a opraných, reklamních tričkách.

Dík V

Nejlepší odpověď
anonym

Jsou tam v běžném oblečení. Jinak do divadla oblek společenský, herci můžou hrát i v pytlovině, patří to k roli.

Další odpovědi
Ozzy21

Doporučuji se podívat na pár dílů a dívat se co mají lidé na sobě :)

led

V čomkoľvek, pokiaľ to nie je roztrhané a špinavé. Nedoporučujem pyžamo a tepláky, herci by to mohli zneužiť a zapojiť vás do skečov.
Pokiaľ chcete byť v zábere kamery, tj. sedadlá za modrátorom, tak sa podľa toho upravte.

Jarosllav

do Partičky hlavně vtipně .