RadaBrysova

Jak se nazyva kříženec indickeho běžce a husokačky?

Dobrý den zajimalo by mě jak se říká tomuto kříženci meli jsme jednoho bohužel umřel a mě zajímá jestli se tak nestalo právě proto že je toto zkříženi divné…
S nikym jinym se zkřížit naše husokačka nemohla jineho samce na zahradě nemáme

Odpovědi
aliendrone

Já vím jen to, že když se zkříží blondýna se sibiřským Huskym, tak vznikne buď mrazuodolný/á blondýn/a NEBO nejblbější pes v zápřahu. ;) :D :D

Kepler

alien: Jo! A když se zkříží brambory s blechama, ty se pak škrábou samy.

aliendrone

JO! ;) :D :D
A co vznikne, když se zkříží černoch s chobotnicí nikdo neví, ale je jisté, že by to moc dobře sklízelo bavlnu. ;) :D :D