Jak se nazývá člověk mající problém s čísly a hodinami?

Zjistila jsem, že člověk mající problém s matematikou je dyskalkulie a ta že se dělí na více podnázvů podle toho, co přesně má člověk za problém s čísly. Ale jak se nazývá člověk, který třeba umí čas v digitální verzi ve 24 hodinovém cyklu, ale nepochopí ručirkové hodiny a 12 hodinový cyklus?
Mám s tím potíže už od mala, doteď mi dělá potíže si převést například problém převést si „půl sedmé večer“ do digitálních čísel 24 hodinového cyklu, trvá dlouho, než si to přepočítám a když vidím třeba ručičkové hodiny, nejsem schopna si vybavit, kolik hodin to ukazuje přesto že jsem se to od mala učila. Nikdy jsem to nepochopila. Máma říká, že to může být něco jako dyslexie nebo dyskalkulie, ale nic víc jsem nikde a od nikoho nezjistila a chtěla bych o tom vědět více.

Nejlepší odpověď
Wang

Je to také dyskalkulie.
Nebo může jít o určitou formu LMD (lehká mozková dysfunkce).
http://nemoci­.doktorka.cz/lmd---lehka-mozkova-dysfunkce/