Školníšprtka

Jak se naučit na dějepisnou soutěž? Jak budou probíhat testy?

Dobrý večer,
Jak se mám naučit na dějepisnou soutěž?
Jak budou probíhat testy?
Díky 😉

Nejlepší odpověď
elkon

Děláš si srandu, nebo nemyslíš? Jak můžeme my vědět, jak funguje nějaká tvoje soutěž?. Jestli takto uvažuješ, tak se tam ani nehlas.

Další odpovědi
Drap

Lehce, procvičíš si celé, již naučené učivo. Jak budou probíhat konkrétní testy tady nikdo neví. Pokud však budeš všechno znát, tak ti může být jedno, jak budou testy probíhat.

Kelt

Testy mají zjistit tvé znalosti z dané problematiky. Obvykle je otázka a několik možností. Většinou je jedna odpověď správná. Otázky budou bodovány a za určitý počet bodů je odpovídající známka. Test se může dělat psanou formou, telefonicky na počítači nebo i jinak.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Školníšprtka

Drap-Děkuji moc 😉
Takhle nějak jsem to myslela.