NIKI234

JAK SE NAUČIT DOBŘE ANGLICKY?

JAK SE NAUČIT ANGLICKY?? NĚJAKÉ TIPY NA SERIÁLY KNIHY ATD..

Odpovědi
MonkeyKing

Nějaké tipy … prostě si vyber, který seroš se ti líbí a najdi si ho ven a sleduj – to je všechno :D Je to dobrý na C00LU – večer vidíš v češtině a odpoledne v aj., takže pokud máš dobrou paměť a už něco málo umíš z AJ, tak ti to taky pomůže
Knihy to samé i hudba

Sarrow

Mě hodně pomohlo, když jsem si před lety chatoval s jednou Brazilkou, (poznali jsme se jako fanoušci jedné nejmenované celebrity, kdysi neznámá, dnes je v žebříčku IMBD mezi populární TOP 10), ani jeden jsme neuměli pořádně anglicky, ale po pár týdnech se to rapidně zlepšilo :D