Kelt

Jak se na toto díváte, to co popíšu?

Takže stahuji si nějaké soubory z ulozto.cz. Klidně si počkám, přece nebudu platit. Někdy čekám i hodiny. Stáhnu soubor, kde jsou noty a obdobný soubor, kde by měla být audio ukázka. Kromě toho , že to musím rozbalovat, je to ještě s příponou mus a kvůli tomu si musím stahovat instalovat další program, ten pak instalovat, ale k tomu je třeba licenci a tu nemám. Takže asi se je třeba zaregistrovat a možná něco platit. A já třeba zjistím, že ty soubory, ke kterým se tak složitě dostanu jsou mi na nic. Za stažený program, který mi zabírá místo na PC a který třeba využiji jen jednou a jen 1 % ( Je to Winthruster). Takže jak si spustím soubor mus? Nějak snadněji. Děkuji.

Odpovědi
paul1

Bohužel neporadím, z ulož.cz nám stahuje filmy syn jednou za čas, když přijede na dovolenou. Podle mého ale nemusí být registrace zpoplatněna. Já mám hodně různých registrací a bez poplatku. Takže asi nejlepší to bude zkusit.

Mc Merkurion

… no, ono stačí, než to zašneš stahovat, podívat se na parametry nebo obsah balíčku, je to vždy pod tím souborem, pak tě totok nemůže překvapit …

jáára

Winthruster je malware. Zbav se ho ASAP.

aliendrone

A CO bys tedy očekával za cenu „zdarma“? ;) :D :D
Ohledně přípon souborů, ty se zavádí často ÚČELOVĚ a nezřídka právě proto, abys byl DONUCEN k instalací/za­koupení příslušného softu. (BTW . který stejně tak nezřídka mívá „vedlejší efekty“ – vzpomínám na pověstný „kodek/videoplayer“ Vodei.)

Pepa25

Informace o příloze .mus: https://soubo­ry.info/exten­sion/mus
Já tedy stahuju noty ve formátu .pdf přímo k tištění. A ano, platím za to, protože to je normální.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.