Michal Kole

Jak se můžu zmoct na ochranku jako má prezident České republiky Miloš Zeman, předseda vlády – premiér, ministři ?

Nejlepší odpověď
Drap

Jednoduše, dokonce je více možností. Aktivně se zapojit do politiky být úspěšný ve volbách a stát se premiérem nebo prezidentem. Další možností je obdobnou ochranku si zaplatit.

Další odpovědi
honza19hk

k čmu by ti byla? Plavat tě nenaučí 🙂

led

I mezi jejich ochrankou je rozdíl: předseda vlády a ministři mohou dát své ochrance volno, ale prezident tuto volbu nemá. Prezidentská ochranka musí být stále aktivní.
Na vaši otázku:
dejte se do politiky, pokud vás zvolí, ochranku dostanete i bez ptaní.

antík

Michal Kolesa- bežte se utopit