muhamed

Jak se muzu prokazat na poste?

jak se tam mam prokazat, kdyz nemam obcanku? Muzu treba pasem?
Doplňuji:
a nevadi ze nejsem plnolety? Taky mi to daji?

Nejlepší odpověď
tom004

Určitě.Je to stejně právoplatný doklad jako OP.
Doplňuji:
Příště polož úplnou otázku.
Výpis z kodexu:
>pokládejte svoje otázky přesně, ale buďte i dostatečně popisní, aby ostatní pochopili na co se ptáte. Správná gramatika a psaní bez překlepů pomohou lidem najít vaše otázky. Pokud uživatelé pochopí na co se přesně ptáte, tak obdržíte kvalitnější odpovědi<.

Další odpovědi
Rocker

Když jsem zapoměl občanku na chalupě,prokazoval jsem se na poště bez problémů řidičákem,takže by to mělo snad jít i pasem.

Drap

Ano, i platný pas je průkazem totožnosti

venkovan

Zkus pistoli nebo granát.