Jak se mohu samostatně vzdělávat v pracovní době?

Zaměstnavatel mi nezadává žádnou práci, mohu se v pracovní době učit cizí jazyk?

Nejlepší odpověď
BENYTA

Sím,sím,chci u vás pracovat…!
Pokud jste na svém pracovišti,a máte vše hotovo,což asi není problém,myslím,že můžete dělat všechno,i to populární „dloubat se v nose“ /to není ze mě,to se za totáče říkalo,když měl někdo takto skvělou pracovní nápln/.

Další odpovědi
standa

  1. pochybuji, že by vám zaměstnavatel vědomě nezadal práci…, a je jeho chyba, že nemá přehled
  2. ale to, že nemáte přidělenu novou práci, vás neopravňuje využívat vzniklé ´volno´ k soukromých aktivitám…, ledaže by vzdělávání se v cizím jazyce bylo součást vaší pracovní náplně, ale to pochybuji.

Takže mé doporučení zní:

nenechat se nachytat 🙂

ReHu

Pokud to zaměstnavateli nevadí, proč ne?
Také my mě zajímalo, kde se najde tak lukrativní zaměstnání, že mzda jde a práce chybí 🙂. Jen pevně doufám, že to není ve státní sféře a neplatím to z daní ☹. I když iluzím v ČR jsem už odrostla.