janik111

jak se menuje film? pamatuju si trochu deje je to akcni film.deti jsou vychovavani v klastere nekde v azii. stavaji se

jak se menuje film? pamatuju si trochu deje je to akcni film.deti jsou vychovavani v klastere nekde v azii. stavaji se z nich assassini a jsou vyuzivani jako vrahove po celem svete jeden ale nesplnil ukol zabit novinarku nebo agentku zacal ji chranit a tim se postavil proti vsem ostatnim assassinum dej filmu konci znceenim klastera.vice si nepamatuju se menuje film? pamatuju si trochu deje je to akcni film.deti jsou vychovavani v klastere nekde v azii. stavaji se z nich assassini a jsou vyuzivani jako vrahove po celem svete jeden ale nesplnil ukol zabit novinarku nebo agentku zacal ji chranit a tim se postavil proti vsem ostatnim assassinum dej filmu konci znceenim klastera.vice si nepamatuju

Odpovědi
iceT

https://www.csfd­.cz/film/239019-ninja-assassin/prehled/
A máš to popletený, on neměl zabít agentku. On se od nich odvrátil, protože zabili jeho kamarádku. A ta agentka začala probírat případy záhadných úmrtí až narazila na klan ninjů, ale nikdo nevěřil, že by ninjové assassíni mohli existovat. Když se ta agentka přiblížila moc blízko, tak ji ninjové přišli zabít, a ten hlavní hrdina ji před nimi zachránil. Dál děj rozepisovat nebudu.

Jofko8

to je mi povedomé, ale teď si nevám spomenou :D a nebol to nahodou hitmen? :D či tam neboli v kláštore?