jakube33

Jak se mám zbavit…??

Nedávno jsem se zbavil zánětu spojivek a tedˇ mi začíná natýkat pravé spodní víčko. Mamka říká,že by to mohlo být ječné zrno,ale nikdy ho neměla. Tak prosím nějakou radu co se s ječným zrnem dělá. Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Děkuji,protože jsem měl zánět spojivek kapky mám a pane Michale á se k lékaři dojít nebojím ani mi nevadí nemocniční prostředí. Ptám se zde jak se to da léčit bez toho abych pořád lítal na oční. Ve škole píšeme neustále nějakou písemku a ja si nemohu dovolit chybět. Jak znám doktory řekli by,že musím zůstat doma.

Nejlepší odpověď
kropitko

Položila jsem tu také podobnou otázku. Jinak z vlastní zkušenosti vím,že to prostě musíš vydržet,nebo zajít k lékaři,ten předepíše kapky a mastičku TOBRADEX,mě to zahojilo oproti minulému zánětu,tak o 3 dni dříve.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jecne-zrno

Další odpovědi
anonym

To je velmi nepříjemné,znají to asi všichni. Jak říká kropítko,musí se to vydržet.Lékař ti jistě něco předepíše,ale obávám se,že to bude jako s rýmou,kdy neléčená trvá týden a léčená 7 dní.

Michal

Jde o oči a přesto,že nerad chodíte k lékaři,měly by vaše kroky směřovat právě tam.
Jedna babská rada říká,pokud je to ječné zrno:
aby vám někdo nečekaně plivnul do oka,stahy očních svalstev,které oko chrání,umožní i to ,aby ječné zrno zmizelo???
Já bych šel raději k lékaři!