Avatar uživatele
jakube33

Jak se mám zbavit…??

Nedávno jsem se zbavil zánětu spojivek a tedˇ mi začíná natýkat pravé spodní víčko. Mamka říká,že by to mohlo být ječné zrno,ale nikdy ho neměla. Tak prosím nějakou radu co se s ječným zrnem dělá. Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Děkuji,protože jsem měl zánět spojivek kapky mám a pane Michale á se k lékaři dojít nebojím ani mi nevadí nemocniční prostředí. Ptám se zde jak se to da léčit bez toho abych pořád lítal na oční. Ve škole píšeme neustále nějakou písemku a ja si nemohu dovolit chybět. Jak znám doktory řekli by,že musím zůstat doma.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas před 5069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Položila jsem tu také podobnou otázku. Jinak z vlastní zkušenosti vím,že to prostě musíš vydržet,nebo zajít k lékaři,ten předepíše kapky a mastičku TOBRADEX,mě to zahojilo oproti minulému zánětu,tak o 3 dni dříve.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jecne-zrno

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

To je velmi nepříjemné,znají to asi všichni. Jak říká kropítko,musí se to vydržet.Lékař ti jistě něco předepíše,ale obávám se,že to bude jako s rýmou,kdy neléčená trvá týden a léčená 7 dní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Jde o oči a přesto,že nerad chodíte k lékaři,měly by vaše kroky směřovat právě tam.
Jedna babská rada říká,pokud je to ječné zrno:
aby vám někdo nečekaně plivnul do oka,stahy očních svalstev,které oko chrání,umožní i to ,aby ječné zrno zmizelo???
Já bych šel raději k lékaři!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek