Avatar uživatele
martin14

Jak se mám naučit zpívat doma bez nějakých kurzů?

Ahoj rád zpívám, ale falešně a chtěl bych se doma naučit zpívat alespoň trochu slušně, poradíte mi něco?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Elk před 4321 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Pokud zpíváš falešně a nedokážeš to „doladit“, bez kurzu, nebo zkušenějšího „učitele“ to půjde dost těžko.
Sám píšeš, že je to falešné a jestliže to i sám slyšíš (důležité), sluch máš v pořádku. Cvič tedy, zkoušej, snad se ti to povede. Moje začátky s kytarou také byly všelijaké a nakonec to s dřinou nějak šlo 😁.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elk

Nejdříve bych se ujistil u odborníka, jestli je to skutečně falešný zpěv. Pokuď tomu tak skutečně je, tak bych si našel jinou zábavu, protože výsledky se nedostaví – to se nedá naučit a jenom by jsi se trápil a možná i okolí. Ale možná je to je jenom věkem – mutací. V to případě bych zkusil nějaký hudební nástroj a pak se uvidí.,

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
balic/ka

Ahoj,já si myslím že by to šlo.Nebo můžeš požádat kamáráda,který třeba umí zpívat,já se od kamaráda/ky učím tančit(tak trochu).Zkus to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lorrien

Ahoj, já jsem chodila 7 let do sboru a to byl hodně velký dril, takže 4 hodiny týdně byste měl zpívat (minimálně ;)). Jestli máte doma ladičku (tu obyčejnou), klavír nebo nějakou flétnu, tak si zahrajte tón a snažte se ho zazpívat. Nevím, jestli máte takový sluch, abyste rozeznal čtvrttón vedle, ale když si ho zazpíváte společně s nástrojem, tak to jde dobře slyšet. ;) Také zkuste dechová cvičení a cvičení na bránici (to místo na břiše, kde to strašně bolí, když se bouchnete ;)) jako jsou říkání „p, t, k, t, p, t, k, t, …“ . A cvičit hlasový rozsah (nahoru i dolů) a nebát se zařvat… ;) Přeji hodně štěstí ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek