Kubas11

Jak se mám naučit básničku o 6 slocích – O kalevově svatbě ?DO pondělí 7.3

Mám se do školy učím se to ale pořád si pletu slova a tak

Nejlepší odpověď
iceT

Napřed se nazpamět nauč jednu sloku,potom k ní přidej další dokud nebudeš umět obě sloky nazpamět a tak dokola přidávat další a ty co už umíš pořád opakovat.Pokud nebudeš jistá/ý,tak se mrkni at osvěžíš pamětˇ.Kdysi ve škole jsme se měli naučit asi 15 slokovou básen,slo to skoro samo,ale nezapomen si sloky opakovat.

Další odpovědi
hanulka11

hodně si to čti nahlas a zapamatuješ si to …já myslím, že se to o 6 slokách naučíš líp …než o 6 slocích

venkovan

Vypni PC a začni se učit. Po troškách, ale nepolevuj.