ten který je

Jak se lze bránit proti lživé recenzi?

Četl jsem internetové recenze na mého zubního lékaře a nestačil se divit nad jednou velice lživou recenzí.
Jak se může lékař bránit proti lži v recenzi.Lež může poškodit i obchodníky a kohokoliv.Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Co už jednou vylítne ven, to se zpátky vzít nedá. Je to asi jako zubní pasta z tuby. Jestli svému zubaři chceš pomoci, tak přidej vlastní recenzi a uveď vše na pravou míru.

Další odpovědi
elkon

Nemůže.

Schluker

Recenzni servery obvykle poskytuji moznost vyjadreni k recenzi recenzovanemu. Takova reakce ale muze nadelat vice skody nez uzitku.

Nejlepsi obrana je poskytovani kvalitnich sluzeb a dalsi pozitivni recenze.

O zubare bych se nebal, je jich jako safranu a pacienty odmitaji. O praci nemaji nouzi ani ti prokazatelne nekvalitni.