dust8

Jak se léčí pozměněná chuť po covidu pro různé nápoje a pokrmy?

Např. jsem si dnes dal jedno pivo. Ráno jsem měl už negativní covid test, ale chutnalo jinak než před covidem. Vůbec mě už nechutnalo a bylo to úplně jiné, něž normálně. Jak se tohle léčí?

Káva také chutná nějak jinak. Už si jí tak nevychutnám jako předtím.

Čich mám OK. Jen ta chuť bývá někdy u různých nápojů, jídel jiná.

Jak to řešit?

Přikládám vytípnutý obrázek z jedné diskuze kde to někdo jiný taky popisuje.

Odpovědi
da ny

Nijak.
Časem se chuť většinou vrátí. Někteří lidé odmítají jíst určitou potravinu (vadí i její vůně), kterou před covidem jedli.

paul1

Já jsem po Covidu. Chuť – nemám chuť do práce s čich – práce mi smrdí. 🙂

cappuccino

Trpelivosti.