Moni79

Jak se jmenuje stará PC hra (chodička)?

Prosím, neví někdo. Stará PC hra, jednoduchá chodička, hrála jsem jí před cca 23 lety na starém PC. Myslím že to byla postava medvěda, bílé pozadí, chodil pouze směr vpravo a přeskakoval překážky, ničil je, sbíral body… Jednoduchá na ovládání, pouze šipkami myslím. Děkuji :)

Nejlepší odpověď
Roman71

Jedna hra, kde také figuroval medvěd, mne napadla.. Byla to hra Prehistorik 2.
Plošinovek jsem měl hodně, ale medvěd, jako hlavní postava? Nemám ponětí.

Zdroj: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=prehisto­rik+2