setapouch

Jak se jmenuje karetní společenská hra v popisu?

Jde o hru založenou na postřehu. Na kartách je několik symbolů. Jedna karta se položí doprostřed, zbytek se rozdá hráčům, to je mají na sobě a vidí pouze vrchní kartu. Úkolem hráčů je najít na vrchní kartě uprostřed symbol shodný na své svrchní kartě. Po nalezení symbol ohlásí a svou svrchní kartu položí doprostřed a hledání pokračuje nanovo.
Doplňuji:
Díky, to je přesně ono.

Nejlepší odpověď
Turkiš

To vím, protože jsem jí v létě hrála. Jmenuje se to Dobble(doufám, že je to správně napsaný).