Fly

Jak se jmenuje herec z Harryho Pottera a Relikvií smrti?

který hrál vudce lapku, ten co tehdy cítil Hermionin parfém? Moc děkuji!
Doplňuji:
Já vaši odpověď moc nepochopila IceT. Tak se jmenuje ta postava (Šedohřbet), nebo herec (o čemž pochybuji)…?

Odpovědi
iceT

Jméno té postavy by nebylo?Film jsem jeste nevidela,a podle predlohy by to mel byt Fenrir Sedohrbet-Bill Nighy.

v predloze byl vudcem lapku Sedohrbet,ktereho si ve filmu zahral britsky herec Bill Nighy,ovsem film jsem jeste nevidela,tak nevim,jestli filmari neudelali malou zmenu.

martiveta

Dave Legeno

Mrkni na http://www.fe­lixfelicis.es­tranky.cz/stran­ka/dave-legeno, najdeš to v záložce herci třinácté jméno od spodu napsané podivnou oranžovou.

Zdroj: www.felixfeli­cis.estranky.cz