England1522

Jak se jmenuje film o loupeži?

Ahoj, jednou jsem viděl trailer filmu o bankovní loupeži ve vlaku ale nwm jak se to jmenuje. Ti lidé přepadly vlak a vykradly z něj všechny peníze, myslím že ten film má něco společného s tou známou velkou vlakovou loupeží která se udála ve 20 století a patří tak mezi největší loupež v dějinách. hodně lidí chytila policie v roce 1963. děkuji :)
Doplňuji:
Možná tam hrál johny depp ale nejsem si jist

Odpovědi
JájsemRaibek

Podle toho tvrdého y to bude nejspíš nějaké ženské trio :D
Ne, film o loupeži se jmenuje Velká vlaková loupež, ale vyšel i pod názvem Buster, kde hrál Phill Colins