Jak se hraje hra „Flaška“ ?

Nejlepší odpověď
ReHu

Pro sexuální neloudily uvádím, že lze třeba jen odpovídat na různé, příjemné, nepříjemné, osobní, či velmi osobní otázky. Vyhnutí se opovědi lze nahradit fantem – částí oblečení.
Nebo se mohou plnit různé úkoly. Zejména po přiměřené porci alkoholu je u toho velká legrace. Padají zábrany i rovnováha 🙂.

Další odpovědi
Tata

Pro sexuální loudili uvedu dvě verze. I. Smíšená společnost si sedne okolo stolu nebo do kolečka na koberec. Vezme se plná nebo prázdná flaška od jakéhokoli nápoje(načatou raději nepoužívejte) a uprostřed kroužku se roztočí. Na koho ukáže užší konec lahve, ten musí odevzdat část svého oblečení, pokud ukáže mezi dva zúčastněné odloží si oba. II. Společnost stejně jako v prvním případě se rozdělí na kroužek dívek a kroužek chlapců v každém kroužku flaška určí jednoho aktéra, kteří si spolu odchází zasouložit do vedlejší místnosti, nebo třeba i na těsně přilehlou válendu, to záleží na otrlosti přítomných a na předem dohodnutých pravidlech. Jinak Flašku můžete hrát jak chcete. Pravidla mohou být různá ale základem je že flaška zajišťuje náhodný výběr. Ostatní je jen na vaší fantazii.