savana

Jak se dostat ze spárů operátora.

Jsem minimálně 13 let u tel.operátora O2.Automaticky se mi obnovuje smlouva na další dva roky.Při změně tarifu operátor nikdy neupozorní na „dotovanou“ službu (např.víkendové volání zadarmo)…tím pádem bych při výpovědi prý musela zaplatit pokutu,která by byla adekvátní délce měsíců do vypršení dvouletého závazku.Do teď to bylo jen u dotovaných telefonů(povinnost zůstat dva roky)V podstatě jakákoliv služba u O2 je „dotovaná“ což se nedozvím ani z reklam ani z internetu.Je tu řešení odejít bez placení pokuty???Nemůžou mě držet „násilím“..

Nejlepší odpověď
ReHu

Pohlídej si konec smluvního vztahu a dej výpověď.

Další odpovědi
hanulka11

my jsme dávali 3 měsíce před vypršením výpověď ,/už je to sice nějaký rok, ale snad se to nezměnilo / jinak se jich nezbavíš

suaeda

Před časem jsem to provedl obdobně jak radí ostatní. Tj podat výpověď a nejlépe ji sepsat přímo v prodejně O2 aby jste měla potvrzení o výpovědi.
Naši mobilní operátoři jsou všichni vůbec pěkná čeládka – ale o tom už zde bylo hodně diskuze.