Sindy1

Jak se dostat do Chorvatska co nejlevneji?

Nejlevneji sice asi stopem, ale to pro nas jakozto dve holky neni moc bezpecne a rychle. Takze otazka odkud jakym autobusem nebo vlakem.. Do limitu 1500,–?
Doplňuji:
Je to treba do Crikvenicy a ubytovani mame zajistene.. Cili ciste doprava

Nejlepší odpověď
Nechápavé

Pěšky ! ;)

Další odpovědi
zzzzz

Stopem vás nikdo nesveze, všichni jezdí plní až po střechu.

Pohledat u cestovek dopravu, někdy mají místo a prodávají ji docela levně v last minute.
Do Chorvatska se dá jet (cesta tam i zpět, a ubytování na týden) za cenu kolem 3 tisíc. Je třeba hledat v last minutech

led

Najnižšia cena za cestu nemusí byť tá najlacnejšia.
Niekedy aj letecká doprava, ktorá je vlastne najdrahšia, výjde lacnejšie pri zisku viac času na pobyt, menej únavy z cestovanie, menej nákladov na stravovanie počas cesty, o pohodlí ani nehovorím.
Kto znáša dlhšiu cestu autobusom ,môže na internete nájsť aj pomerne lacnú prepravnú spoločnosť. Niektoré organizácie dopĺňajú vyťaženosť prenajatého autobusu prevozom aj iných (cudzích) cestujúcich za úplatu, aby znížili svoje náklady na cestu.
Cesta stopom, či autom s neznámym šoférom v dnešnej dobe už nie je len dobrodružstvom a šetrením peňazí ale aj hazardom s vlastnou bezpečnosťou. To tvrdím napriek tomu, že v časoch mladosti som stopom a peši prešla polovicu Európy lacno a bez nehody. Ale zjavne bolo viac slušných ľudí, menej aut a viac nehazardujúcich šoférov.

Kankys

co třeba toto http://www.czad­praha.cz/chor­vatsko-autobusem stačí mrknout na google je tam toho spousta.Jen nevím co tam budete dělat když ani pomalu nemáte na bus nejlevněji tam není.
Doplňuji:
Tak to máte směr Baška to by mělo být do 1500kč.CZAD by vám tam zastavil a po domluvě zpět i naložil si myslím.

STUDENTKAEVA

Autobusem v jednom městě je víkendové koupání stojí to 990KČ!
Doplňuji:
sorry nepřečetla jsem si to o tom ubytováním tak asi autobusem!

postcd

zkuste „spolujízdu“ si vyhledat a nebo někdo tam jezdí i na kole (ale to je potřeba příprava a načíst si).

honza19hk

co nejlevněji?? no tak na kole:-)