Lukas27

Jak se dá zvlhčit vzduch v bytě?

Nejlepší odpověď
Drap

Dát třeba na topení vlhký hadr, nebo zavěsit kdekoli v místnosti vlhké tkaniny. I voda v nádobě jak se odpařuje zvlhčí vzduch. Bývají i výparníky, které se zavěsí na topení. Tam je ale předpoklad, že se topí.

Další odpovědi
Edison

Zvlhčovačem vzduchu. Je jich plný trh.

marci1

Zrovna teď mám vedle sebe zapnutý podobný zvlhčovač vzduchu. Hned je to dýchání příjemnější! 🙂
https://cisticky-vzduchu-a-zvlhcovace.he­ureka.cz/concept-zv1010-perfect-air/
Provizorně je dobré je dobré sušit v pokoji prádlo na sušáku, použít mokré ručníky, či postavit v místnosti několik misek s vodou.