postcd

Jak se dá vědecky v praxi dokázat přecitlivělost na elektromagnetické záření vydávané wifi, mobily apod.?

Na webu http://www.es-uk.info/ je leták, kde se píše „Diagnostic tests, such as cerebral blood perfusion scans, heart rate variability and molecular markers, show that ES is a physical reaction to EM exposure, not psychological. The international Nordic Council of Ministers in 2000 classified ES in the International Classification of Diseases (ICD-10.
R68.8), based on the environmental toxin test, where the removal of EM exposure also removes the symptoms. Increasing numbers of centres abroad diagnose and treat ES“

Odpovědi
www

Podle objednavatele měření ti ‚vědci‘ zajistí předem objednané ☹
Moje zkušenost je taková, že skutečně jsou v populaci lidé, na které toto záření neblahý vliv má (ověřeno). Není jich sice moc, ale jsou. Bral bych to tedy stejně jako když někomu vadí lepek, jinému česnek atd., přitom jsou to pro většinu potraviny neškodné.
Navíc je potřeba vidět. Že tato oblast patří mezi ty novější a skuteční vědci ještě nemají veškerá potřebná data.

aless

Myslím, že je to klinicky ověřeno. Zvyšuje to frekvenční zatížení neuronů a hlavně přenos vzruchů. Speciálně u stále zapojené wi-fi např. blízko lůžka dokáže toto vlnění silně ovlivnit vnímání , sny a psychiatři dnes připouštějí citlivost na svět mimo naše běžné vnímání, smysly… duše zemřelých, komunikace s nimi a podobně. Jde o hladiny, které se v noci ve spánku střídají… speciálně o snovou oblast alfa.Je to na dlouhé povídání. Opet odkážu na google… „přivtělené duše“