Drap

Jak se člověk u nás může stát debilem, když je konkurence tak veliká

Nejlepší odpověď
Terryle

Čile spolupracovat a komunikovat s co největším počtem dalších debilů a ono to začne přinášet ovoce. Říká se, že v kolektivu je síla, ale u debilů to platí dvojnásob… :) takže debil, který nejvíc debilů zná a v kontaktu s nimi je, ten nakonec vyhraje!

Další odpovědi
hanulka11

proto je jeden větší než druhej

tom004

Stačí denně číst tisk,alespoň hodinu sledovat TV a úspěch je zručen.

hanny 2

Učený z nebe nespadl,ale debilů je jako by je házel!!!

coco

A neurážíme ty debily,co na to mají papír?
Jsem taky debil?
Doplňuji:
To jako že mlčení je souhlas?

jendahun

Naletěl jsem přes všechna varování v internetové aukci.Jsem taky debil,ale těší mě,že v tom nejsem sám.Moc povznášející pocit to není.