Ametyst

Jak se bojuje s nesprávnými názory z pozice síly?

Které Vyšší Dobro nám, jako Popelka oddělila popel od hrachu, vytřídí správné názory? Je to nějak podivné, když se cenzura nesmí nazvat cenzurou. Informace buď jsou nebo nejsou. Pokud informace zmizí, a na její místo nastoupí komentáře typu" možná, údajně, jedna paní povídala", novináři se jen mohou stydět.

Odpovědi
Drap

Je to snadné. Použijí se všechny možné represívní složky s nezvyklou pravomocí a díky tomu v zájmu demokracie je velmi brzy pořádek. K plnému rozvoji nám v této době stojí pouze jediný problém, a to je nadměrné naplnění věznic. Budeme muset rychle vybudovat případná zádržná místa.

magorvkleci

Ani naplnění věznic nebude problém, pokud se použijí jiné druhy trestů: peněžitý trest, propadnutí majetku, zákaz činnosti, domácí vězení, zákaz pobytu, zákaz vstupu na společenské akce…